Ευχαριστώ πολύ τον λαό που με τίμησε με την υψηλή ευθύνη της υπηρεσίας του. Μετά την ορκωμοσία του συμβουλίου στις 22 Αυγούστου 2019 ανέλαβα καθήκοντα από 1η Σεπτέμβρη ως Περιφερειακός Σύμβουλος Κρήτης της Π.Ε. Ηρακλείου. Είμαι στην διάθεση των πολιτών και του δημοσίου συμφέροντος.
O Νίκος Σκουλάς ευχαριστεί για την εκλογή του
23 Αυγούστου 2019
Ανάγνωση ενός λεπτού
1.1K
Views
0
Comments
![O Νίκος Σκουλάς ευχαριστεί για την εκλογή του Νίκος Σκουλάς](https://nikosskoulas.gr/wp-content/uploads/2022/01/Σκουλάς-Νίκος.jpg)
Σχετικά
Σκέψεις της Μεγάλης Παρασκευής για την Ουκρανία
22 Απριλίου 2022
Η Ειρήνη στην Ουκρανία έχει παγκόσμιο και Ελληνικό Ενδιαφέρον
25 Φεβρουαρίου 2022